Chcete-li zhubnout, přestaňte držet diety. Hlad, stres, chutě na sladké či slané a všechno absolutně k ničemu. Diety, jednostranné diety nefungují.

Sportovat je možné i v pokročilém věku. Jen je vhodné snížit zátěž, zkrátit vzdálenost a ubrat na intenzitě. Začít můžete kratšími procházkami po okolí, které postupně prodloužíte na pěší výlety o větších vzdálenostech.

Vánoce jsou každoroční zatěžkávací zkouškou pro naše zažívání. Zůstal vám po Vánocích podrážděný žaludek, pálení žáhy, zácpa, nechutenství či jiné podobné potíže? Prevencí může být jedině střídmost. Ale kdo se o Vánocích udrží?

Výzkumy ukazují, že ženy během svátků přiberou až tři kila a muži běžně pět. Jak to udělat, abychom ztloustli co nejméně a nemuseli se po Novém roce vrhat na nesmyslné diety?

Cítíte se unaveni a bez energie? Zpravidla se tento stav svádí na podzimní únavu. Tělo vám však dává najevo, že je zanesené toxiny a tudíž potřebuje pročistit. Podzim je obdobím, které předchází dlouhé mrazivé zimě. Zima znamená útlum a například pro některá zvířata je to také doba spánku. Očistit tělo na podzim je zcela v souladu s přírodou, která...