První roky života dítěte jsou úžasná dobrodružství plná poznávání nových věcí. Jednou z nich je i úžasný svět jídla.
Děti se nerodí s žádným předem daným návodem, který by jim říkal, co jim bude a nebude chutnat. Tato vlastnost se vyvíjí v počátečním období života. A jsme to právě my, rodiče, kdo mají ten krásný kol, být našim dětem...

Původně jsem měla v úmyslu psát o "hubnutí do plavek ", v rámci přicházejícího léta a času dovolených. Ale proč byste měli hubnout jen a předně z důvodu letní dovolené u moře ? ???
Proto , po 6 letech respondenta , učiním změnu... a o hubnutí do plavek psát nebudu.

Už přemýšlíte o tom, kterou z diet vyberete, abyste svoji figuru upravili do oděvů teplých měsíců? Hned toho nechejte, všechny publikace s návody, které zaručeně fungují, schovejte nebo rovnou vyhoďte. Dieta je sama o sobě přímou a rychlou cestou do pekla. K tomu, abyste se cítili dobře a byli zdraví, je důležité především to, jak přemýšlíte.

Jen zhruba 20% lidí nikdy v životě nebolela záda. Tento - do jisté míry civilizační problém se týká skoro každého. Sedavý způsob zaměstnání je samozřejmě největší problém. Mnoha těmto problémům ale lze předcházet drobnými změnami životního stylu. Co děláme špatně?

Než se pustíte do samotného hubnutí, měli byste si nastavit nějaké reálné cíle. Je sice fajn říci si " tak už konečně zhubnu", ale asi vám to moc nepomůže . Nesnažte se ihned zhubnout o 20 kilo. Zkuste si spíše dát jako cíl, že do konce týdne zhubnete o půl kila. Co je to půl kila? To je jako...

Strečink je nepostradatelnou součástí tréninku. Přesto je často neoblíbený. Slovo strečink pochází z anglického výrazu "stretch" (= napínat, roztahovat, rozpínat). Tím máme na mysli samozřejmě svaly. Ty se protažením šetrně připraví na zátěž a zároveň na lepší následný výkon.