Zatím je v plné parádě jaro, ale ty dny, kdy se zrádně přehoupne v léto, stoprocentně jednou přijdou. Proto je na čase popřemýšlet o tom, jak se zbavit tukových zásob, které se na tvém těle přes zimu záhadně objevily.

je blahodárná potravina, která bývá velmi často opomíjená. Její pravidelná konzumace vede ke zlepšení stavu zažívání, působí jako antioxidant, který pomáhá vylučovat z těla škodlivé látky. Mimo jiné obsahuje řadu minerálních látek: hořčík, železo, draslík nebo fosfor.

Chcete i nadále sportovat. ale bojíte se o zdraví miminka? Obezřetnost je na místě, ale se sportem/pohybem rozhodně nemusíte přestat. Stačí si jen vybrat ten správný pohyb, který prospěje v těhotenství vám a vašemu miminku.

Vánoce jsou každoroční zatěžkávací zkouškou pro naše zažívání. Zůstal vám po Vánocích podrážděný žaludek, pálení žáhy, zácpa, nechutenství či jiné podobné potíže? Prevencí může být jedině střídmost.

Opět se blíží Vánoce, které mnozí z nás mají zakódované jako svátky jídla a často se také podle toho chováme. Jsme obklopeni nejrůznějšími lahůdkami, kterým se jen těžko odolává. Všichni známe supermarkety v předvánočním období. Někdy to vypadá, jako by měla vypuknout válka (omlouvám se za toto přirovnání) a lidé měli poslední příležitost vytvořit...

Cítíte se unaveni a bez energie? Zpravidla se tento stav svádí na podzimní únavu. Tělo vám však dává najevo, že je zanesené toxiny a tudíž potřebuje pročistit. Podzim je obdobím , které předchází dlouhé mrazivé zimě. Zima znamená útlum a například pro některá zvířata je to také doba spánku. Očistit tělo na podzim je zcela v souladu s přírodou,...

Pouhým okem vypadá krev jako homogenní červená tekutina-jenže není. Je složena z mnoha různých prvků, mezi ty nejznámější patří červené a bílé krvinky, krevní destičky a krevní plazma, ve které jsou ochranné látky imunitního systému.