Reference

Petra Š.

1.3.2024

Rodina se mě ptá, proč jezdím na cvičení přes celé město a nenajdu si fitko blíž místu bydliště. Odpověď je jasná - protože Renča blíž není. :) Její kruhové tréninky navštěvuju už roky a lepší celkové procvičení a posílení těla jsem nezažila. Navíc oceňuju to, že celou dobu při skupinovém cvičení dohlíží na to, abysme na stanovišti nedělali zásadní chyby, aby cvičení opravdu splnilo svůj účel. Za mě 👍👍👍.

Andrea H.

23.2.2024

Kruhový trénink s Renatou je super kombinace všeho - zpevnění těla + udržení kondice + perfektní trenérka (každý kruháč něco nového + skvělé vedení - dostáváme pořádně do těla:-) + dobrá atmosféra. Mohu jen doporučit :-)

M.

21.2.2024

Vždy se těším na náš osobní trénink s Renčou, protože vím, že budu odcházet spokojená a s lehkou hlavou. Trénink je profesionální, pohodový po psychické stránce a náročný po fyzické stránce. Cvičení s Renčou je super a doporučuji všem, kdo si chce skvěle zacvičit a mít jistotu, že ho budou "bolet" jen ty správné svaly.

Lukáš Zelený

20.2.2024

Osobní trénink s Renatou Hanákovou je založen na rozsáhlých znalostech anatomie, bohatých zkušenostech v oblasti tělovýchovy a na profesionalitě; současně v něm však nechybí přátelský přístup a smysl pro humor. Velmi doporučuji každému, kdo se sebou chce začít něco dělat.

R.

20.2.2024

Renatka je ta nejlepší trenérka na světě, po kruháči jsem vždy fyzicky zničená, ale hlava je pak tak lehká. Renča nás vždy dokáže motivovat a nabudit k úžasným výkonům. jsem vděčná za to, že jsme nějakou chvíli byly ve fitku kolegyně a teď k ní mohu chodit na tréninky, protože je to balzám na duši.

Jitka K.

19.2.2024

Renča je člověk na svém místě ❤️
Při osobních tréninku dbá na osobní přístup a správné provedení cviku. Při kruhových trénincích zase dovede celou skupinu skvěle nahecovat ❤️ Člověk se po jejím vedení cítí plný energie a skvělého pocitu z pohybu. Děkuji a těším se brzy na "cvičenou". 

Vladimír K.

17.2.2024

Paní Renata je skvělý osobní trenér, který mě již několik let nešetří/vede. Když již mám pocit, že už jedeme v zaběhnutých kolejích, přijde vždy s novým cvikem, který mně dá pořádně zabrat (rozuměj posouvá mě dál). Bolesti zad, kterými jsem trpěl, než jsem začal pravidelně cvičit, úplně zmizely. Paní trenérku Renatu rozhodně doporučuji, i když vím, že to se mnou někdy nemá jednoduché.....

Tomas janecek

17.2.2024

Renata je fantastická osobní trenérka! Vyznačuje se individuálním přístupem, obrovskou znalostí svalové anatomie a krásným, kouzelným humorem. Je pro mě čest být klientem Renaty!

OT

16.2.2024


Kruhové tréningy navštevujem už tretím rokom. Začala som ako uhrbená študentka nad knihami, bez akejkoľvek kondície :D vďaka Renate som si vypestovala pozitívny prístup k fyzickej aktivite, menej trpia moje záda, objavila som na sebe svaly, ktoré som poznala len z učebníc anatómie :D a celkovo sú kruhové tréningy mojím malým antidepresívom.
Familiárny prístup, bohaté skúsenosti a vysoká profesionalita, to všetko môžete očakávať od šikovnej a milej pani Renaty, ktorá svojou pozitívnou energiou dobíja všetkých okolo. 

Miluška

16.2.2024

Renča ve mˇně, jako jediná, dokázala vzbudit lásku ke sportu. Bez kruhových tréninků, na které k ní chodím již více než pět let, už si to nedovedu představit. TOP trenérka, která ví, co dělá👍 

Vlasta

16.2.2024

Na kruhové tréninky chodím od října
Jsem ráda,že jsem objevila tuhle úžasnou trenérku - paní Renatu.
Ví přesně, co dělá - dokáže vysvětlit , povzbudit a společně se zasmát.
Doporučuji vyzkoušet na vlastní kůži.
Je skvělá - víc takových - na pravém místě 💪💪💪
Takže brzy opět na značkách 💞 

Michaela

16.2.2024

Renatka je nejlepší trenérka 💪 na kruháčích si dáme vždycky do těla ❤️ je tam super parta lidí a vždycky se spolu kromě parádního tréninku nasmějeme 👍👍🫶 díky Renatce jsem získala pozitivní vztah ke sportu 🫶❤️

Filip Valenta

16.2.2024

K paní Hanákové jsem začal chodit v čerstvých 14 letech a díky jejímu vedení, motivaci a ochotě jsem si vybudoval lásku ke kulturistice a fitness. Dnes je mi 18 let, chodím 5krát týdně do fitka a jakýkoli den bez tréninku je pro mě těžkou zkouškou psychické pohody. Paní Hanáková pro mě byla a je skvělým mentorem a "tetou" zároveň. Já osobně jsem měl osobní tréninky kulturistiky (ze začátku cvičení s vlastní vahou) a také jeden kruhový trénink (na zkoušku, ale nezvládal jsem to), všude však byla má zkušenost pouze nejlepší. Dnes díky vedení paní Hanákové také chodí můj bratr cvičit do posilovny (nedávno ještě pravidelný člen kruhových tréninků) a má mamka se kruháčů účastní pravidelně dodnes. Pokud váháte kde a jak začít, zde chybu rozhodně udělat nemůžete.

Lucie Molnárová

16.2.2024

Cvičím u Renči už pár let a neměnila bych ❤️. Jestli chcete zformovat, zhubnout, napravit třeba bolestivá záda, doporučuji, lepšího trenéra nenajdete!!! Má obrovské znalosti a přizpůsobí trénink podle Vaši potřeby. Je jedna z mála profesionálů, který má opravdu co nabídnout 👍👍👍.

Věra Altrichterová (Veru)

16.2.2024

Pozitivní a profesionálni přístup, skvělá atmosféra, nejlepší kruhové tréninky 😀. Po dvou letech a kousek mě to stále baví a vždycky se těším, cítím se skvěle a spokojeně. Díky Renčo, ahoj Veru👌🍀😉

Radka Stefankova

16.2.2024

Renata Hanakova=dokonalost po vsech strankach, vzdy pripravena, vzdy pod dohledem, vzdy vi, jak pomoc a posunout, vzdy usmevava a kontaktni, neskutecna a s nekonecnou energii, opravdu smekam a dekuji za kazdou hodinu, je to proste andel a ja opravdu dekuji za vsechno, takovych treneru a lidi vic

Andrea B.

16.2.2024

Chodím na kruhové tréninky. Obecně nemám skupinové lekce moc rada, ale tady je to jiná. Skvělá atmosféra, srandy tak akorát, aby se to zase neflakalo. Renata Vás nenechá cvičit špatně, takže bolí jen to, co má.
Mám v Renatu naprostou důvěru a nechám si poradit i se stravou a životním stylem. V březnu si budu muset udělat přestávku a bude se mi normálně stýskat. Styskat po kruhovém tréninku. 

Jaromír Rous

27.10.2023

Skvělé tréninky, které posouvají cvičícího vpřed ať už zdravotně, výkonnostně nebo objemově s maximálním důrazem na zdravé provedení každého cviku. Doporučuji všem kteří to se sebou myslí vážně.

Rebeka

12.9.2023

Skvělá trenérka + super parta lidí = nejlepší kruhové tréninky v Jihlavě 🙂 tělo zabere, hlava si odpočine 🙂

Veronika Staňková

12.9.2023

Naprosto profesionální přístup!
Člověk na svém místě!!!🍀 

Lukas Brehovsky

28.8.2023

Dnes je to rok od prvního společného tréninku s #Renata Hanáková osobní trenérka. Za ten rok jich bylo úžasných 59 ze 162 návštěv příslušné "mučírny" M&M. Ste skvělá trenérka a naprosto úžasný člověk s neuvěřitelnou zásobou pozitivní energie kterou nám všem dáváte. Na každý trénink se vždy těším. I když to občas bolí a bez brčka se člověk ani nenapije tak ve většině případů je to hlavně zábava a pokaždé odcházím s úsměvem na tváři. Těším se na další rok.

Míša H.

23.12.2022

Dobrý den, chtěla bych poděkovat za skvělý přístup při cvičení, který je znát jak při kruhových trénincích nebo osobních. Měla jsem tu čest zkusit obojí a po každém cvičení jsem spokojená a nadšená, proto jsem k cvičení s paní Renčou přivedla i další členy rodiny. Moc děkuji za to, kam mě to všechno posunulo. Doporučuji všem.

Petra Š.

20.12.2022

Velké díky Renče za kruhové tréninky, po kterých několik hodin jedu na vyplavených endorfinech. Doporučuju každému, kdo si chce protáhnout a zpevnit svaly a udržovat se tak v kondici.

Kačí

14.12.2022

Dobrý den, každý kdo čte tyto recenze a hledá vhodného trenéra tak ať neváhá. Nejsou to ani 3 roky co jsem podstoupila operaci zad a rehabilitace nebyly to co by mě vrátilo do plnohodnotného života. Byla jsem celkem sportovní antitalent a naše Renatka si s tím naprosto výborně poradila - takže žádné obavy, každý jednou začíná. Věčné díky za touhu k pohybu a především velké díky za to, že jsem bez bolestí.

Hanka Valentová

19.05.2022

Dobrý den, chci moc poděkovat paní Renatě, za vše, co pro naši rodinu udělala a stále dělá. Před dvěma roky začala individuálně pracovat se starším synem a naučila ho lásce ke cvičení, které se stalo jeho velkým koníčkem. Dokonce i já jsem se odhodlala navštívit její kruhové tréninky. Po necelých dvou měsících kdy je navštěvuji se cítím skvěle, mám více energie a na další kruháč se vždy těším.
Nově začal paní trenérku individuálně navštěvovat i můj mladší syn a je z ní také nadšen a motivován.
Paní Renata to umí jak s dospělými, tak s dětmi. Jsme moc rádi, že ji máme. 

Miluška 

02.05.2022

Chtěla bych poděkovat Renče za to, jak skvěle vede kruhové tréninky, na které chodím již 4roky. Vzbudila ve mně lásku ke sportu a zdravému životnímu stylu. Opět se mi potvrdilo, jak je důležité potkat ty správné lidi. Renča je opravdový profesionál.

Petra Havlíčková

29.04.2022

Dobrý den. Chtěla bych pochválit paní trenérku, protože si myslím, že nám ukazuje cestu ke sportu, ale i k životu.
Navštěvuji kruhový trénink od roku 2017. V letošním roce mi byla určena diagnóza astma, a tak jsem si musela udělat kolečko a navštívit řadu lékařů. Lépe řečeno v březnu, a tak jsem od 8.3.2022 do 27.4.2022 nechodila na kruháč. Musím Vám všem přiznat, že mi to chybělo. Kruháč je láska.
Paní trenérka má perfektně připravený každý kruhový trénink. Dokáže nás skvěle motivovat. A musím přiznat, že po dvou měsících nechtěného odpočinku, jsem dost rozsekaná. Je fajn zase cítit své svaly. Závěrem musím říci, že všem doporučuji tréninky paní trenérky.
A jak říká naše paní trenérka: "Dáte to". Krásný den 

Ivana Fejtová

27.04.2022

p. Renča je úžasná trenérka, bravurně ovládá svou profesi, po operaci plotýnky mi díky cvičení zmizeli křeče. Díky moc a za mě velká úcta.

Monika Žiži

18.10.2021

2021 Formula Kite World ChampionshipTorragrande, Sardinie 11.-17.10.2021

Jsem velice ráda, že jsem mohla být součástí toho všeho.Velký dík Renata Hanáková za fyzickou přípravu, zdejší podmínky byly ty nejtěžší, co jsem kdy na vodě zažila, a díky Vám Reni jsem se mohla na své svaly a výdrž plně spolehnout.

Monika Žiži

5.10.2021

Díky Reni, před rokem jsme si řekli, že těm klukům ukážeme a je to tu. Rok tvrdé dřiny dává odměnu, nicméně jsme teprve na začátku a nepolevíme.

Petra H.

7.9.2021

Od září 2017 jsem začala navštěvovat kruhový trénink. A dnes si neumím představit, že bych na trénink nešla. Přijde mi to jako ta nejlepší droga na světě . Asi si ani nechci představit život bez kruháče, Renči a ostarních. Mám vždy pocit, že mě to neskutečně posílí a je mi strašně krásně . Cítím to , myslím, i na svalech, jsou lepší. Děkuji Renata Hanáková

Monika Žiži

8.6.2021

Naše první zahraniční závody. Pro mne s podporou Czech Kiting Championships, Kite4Fun a Monika a Lukas On the road. Se super parťákem Jindra Houštěk a pod vedením našeho zkušeného zimního závodníka a trenéra Petr Rychnovský. Díky Vám všem co jste mne k toku vyhecovali| donutili zvednout zadek (hlavně Luki Jawa ), spolknout hrdost, zahodit strach i věk za hlavu (za to nejvíc díky Renata Hanáková ) a jít to zkusit.

Miluška

25.3.2020

Chtěla bych Renče poděkovat za to, že na nás i v této neveselé době myslí. Chtěla bych jí poděkovat za to, že si dá tu práci a několikrát týdně pro nás připraví plán kruhového tréninku, tak abychom ho zvládli i v domácích podmínkách. Tím se udrželi v kondici jak fyzické, tak i psychické a třeba i snáz odolali všem nevítaným virům😉 Děkuji a těším se, až se zase potkáme

Rebeka

18.3.2020

Ráda bych zase udělala malý update po čase. Kruháče jsou teď z nařízení vlády zrušené, bohužel ... Ale Renča nás naštěstí nenechá zahálet a posílá nám tréninky do mailu. Je prostě nejlepší. A ještě jsem chtěla poděkovat, že máme možnost přijít na kruháč s vlastním nápadem (novým cvikem). To je taky bezva. Doufám, že se situace brzy zlepší a my budeme zase moci na kruháč do fitka. Přece jen nás doma nikdo moc nepovzbudí, a to umí Renča skvěle ...

Václav

28.2.2020

Zábavné cvičení pod odborným vedením paní Renaty. Budete-li naslouchat jejím instrukcím, budete se cítit zdravější, silnější a sebevědomější. Prostě vše půjde lépe. :-) Děkuji.

Jara 

23.2.2020

Chodím na individuální tréninky už 3 roky. Kombinujeme silové cvičení s kardio zátěží, a důvod proč pořád pokračuji s Renatou je, že mě vždy dokáže dotlačit udělat o několik opakování víc, než bych udělal sám nebo vydržet o několik sekund déle, než by mi můj "smrádek a teploučko" dovolil. Cvičím již dlouho, ale tréninky mi dávají stále hodně zabrat a hlavně mám vždy dobrý pocit, že jsem do toho dal maximum.

Zuzana

20.2.2020

S paní trenérkou cvičím už rok a půl a cvičení mě pořád baví. Každý trénink je jiný a tudíž zábavný. Je to radost a zároveň psychoterapie. Všem můžu vřele doporučit :-)

Adéla

18.2.2020

Špatně vidím a chtěla jsem ze sebe něco udělat, ale chyběla mně odvaha kvůli mému hendikepu. Jsem ráda, že touto cestou mohu poděkovat paní trenérce, že se mě ujala. Renata je skvělá trenérka, oceňuji profesionální a osobní přístup, obzvláště důraz na provedení techniky cviků. Z tréninků odcházím fyzicky unavená ale pozitivně naladěná a vždy se těším na další trénink. Vážím si její práce. Jsem ráda, že se mě ujala a pomáhá mi s mými problémy, co se týče bolesti zad a nadváhy. Ještě jednou velký dík. 

Petr

17.2.2020

Super. Prostě super. Souhlasím s názory níže.

Petra

17.2.2020

Na kruhové tréninky chodím k Renče už několik let. Líbí se mi dynamika cvičení i celková atmosféra hodiny. Velmi pozitivně hodnotím fakt, že i při větším počtu cvičících dohlíží Renča na techniku provedeného cviku u každého zvlášť. Důkazem toho, že mi cvičení dělá dobře na těle i na duchu, je skutečnost, že jsem k Renče chodila i na individuální hodiny, když jsem zrovna nemohla chodit na "kruháč". Technika některých cviků mi pak pomáhá i při pohybu mimo fitko - zpevněné vnitřní svaly opravdu dokážou divy. :-)

anonym

15.2.2020

Na cvičení chodím 2 x týdně a než jsem se cvičením začal, měl jsem časté problémy s bolestí zad. Dnes, po cca 2 letech cvičení, mohu říci, že se cítím skvěle a na každé cvičení se těším. Pod vedením Renaty je každé cvičení jiné, není nuda a často se i zasmějeme. Dbá i na protahovací a uvolňovací cviky zaměřené na svalové partie, které jsou vystavené jednostranné zátěži v zaměstnání. Cvičení pod jejím vedením mohu všem doporučit.

anonym

14.2.2020

Jsem zavázaná Renatce, že mi řekla, ať to zkusím. Tedy navštívit první kruhový trénink.
Přiznám se, že jsem měla obavy, abych to zvládla. Dnes jsem šťastná, že jsem přišla a cvičím.
Snažím se, ale stále mám jisté mezery, a tak musím chodit dále. Chci chodit dále.🙏🙏🙏
Zlepšila se mi postava . A zcela chápu, že mé tělo si někdy řekne, že nechce určitou stravu. Odmítne ji.
Jsem ráda, že mě Renatka přemluvila a já přišla poprvé a zůstala.
Dala jsem si závazek tři kruháče do týdne a za odměnu jednu saunu.
Rení Děkuji. Jsi skvělá trenérka 🤩🤩🤩. 

pan Javúrek (trenér fotbalistů)

14.2.2020

Od podzimu 2019 navštěvují fotbalisté ve věku 12-14 let kruhový trénink pod vedení R.Hanákové. Nejenže po zkušenostech z minulých let jsou jejich reakce více než pozitivní, ale i účast na trénincích je oproti minulosti daleko vyšší. Dle názoru hráčů je to nejen díky prostředí, náplní tréninku, ale i přístupem trenérky.

anonym

24.11.2019

Už to budou dva roky, co k Renče chodím na kruhové tréninky. Vím, že ze mě nikdy nebude žádný super-sportovec, ale tohle je 1. sport, u kterého jsem takhle dlouho vydržela. I když jsem sebevíc unavená z práce nebo z dětí, překonám to a ten pocit potom rozhodně stojí za to! Jediné, co mě mrzí je, že nemůžu chodit častěji, i když bych hrozně ráda! Renča je profík, díky kterému se cítím skvěle!

anonym

21.04.2019

Renata je skvělá trenérka, oceňuji profesionální a osobní přístup, obzvláště důraz na provedení techniky cviků. Z tréninků odcházím fyzicky unavená,pozitivně naladěná a vždy se těším na další trénink. Vážím si její práce. Jsem ráda, že jsem ji poznala a mohu s ní spolupracovat

anonym

20.04.2019

Renča je profesionál se super přístupem. Moc fajn ženská a věřím, ze začnu zase pravidelněji chodit. Poprvé mne taky cvičení tohoto typu začalo bavit.

Romča

11.04.2019

Pravidelně chodím k Renče na kruhové tréninky už 3.rokem, nemůžu si to vynachválit, každý trénink jiný a neuvěřitelně skvělý, vždy jsem tak správně unavená. Renča je zároveň i má kolegyně. Nemůžu ji dostatečně poděkovat za to, že mi otevřela oči co se týče cvičení a především jídla, za necelé 3 roky jsem díky spolupráci s ní shodila necelých 20kilo a je mi skvěle! Za vše moc děkuji ❤️ Romča

Barunka

11.04.2019

Chtěla bych poděkovat Renatce za skvěle připravené kruhové tréninky. Na její hodiny chodí některé dámy již sedm let a to svědčí o tom, že je neskutečně skvělá. Její práce spočívá
v precizně koncipovaném a propracovaném tréninku, který je doplněn povzbuzováním (dáš to...což potřebujeme všichni) a kontrolou, což je nutné, abychom necvičili špatně.
Druhým rokem navštěvuji kruhové tréninky, a myslím si, že je to pro mě to nejlepší, co mě potkalo.
Podařilo se mi zhubnout, chodím rovněji a nehrbím se, což je super. Uvědomuji si, že mi to prospívá a nejen mně, ale i dalším cvičencům. Díky Renatce jsem krásně zlepšila postavu a cítím úžasné zpevnění. Začala chodit i moje devítiletá neteř Barunka.
Děkuji 

Péťa 

11.04.2019

Cvičení je skvělé a hlavně nám to pomůže od bolavých zad!

Rebeka

05.04.2019 

Ráda bych po dalších dvou letech pravidelného chození na kruháče oznámila, že mě to stále baví ... skvělá trenérka, super lidi a stále bolavé svaly (: Už se těším na pondělí (: Rebeka

Miluška

27.08.2018

Asi před půl rokem jsem začala pravidelně navštěvovat kruhový trénink s nejúžasnější trenérkou Renatou Hanákovou.Je to poprvé v životě, co mě sport skutečně baví a na každou další perfektně připravenou hodinu se velmi těším.Když na sobě vidím, že má cvičení opravdu znatelný efekt, motivuje mě to o to víc. Děkuji, Renčo!

Zdenča

16.08.2018 

Vaše ohlasy:: Děkuji za včerejší super kruháč. Jako vždy jsme si dali pěkně do těla :o) byla super atmosféra nejen díky skvělé trenérce ale i ostatním účastníkům. Už se těším na další.

Láďa

25. 3. 2018

V Jihlavě jsem novej. Do Jihlavy jsem se přestěhoval do příjemné lokality na slunci, kde se nachází fajn fitness po krátké době, kdy jsem se aklimatizoval jsem ho navštívil a zrovna měl probíhat kruhový trénink a trenérka Renata mě oslovila jestli bych se nechtěl zúčastnit, jelikož tady zatím moc lidí neznám a nemám s kým cvičit, tak to byla dobrá volba. Hned po příchodu tam panovala skvělá atmosféra byl jsem nadšen. Zatím jsem trénink absolvoval tři krát a jsem překvapen z trenérčiny přípravy pokaždé jiné cviky. Moc mě to začalo bavit a budu chodit pravidelně. Po cvičení se cítím fresch a jsem plný energie. Svaly příjemně bolí a budu ve skvělý fyzický kondici. Skvěle mi to navazuje na mojí práci, kde vše rozhýbu a po tréninku mě nic nebolí. Chlapi není to jen pro ženy doporučuji všem a každé věkové skupině. Díky

Věrka

19. 11. 2017

Po kruhovém tréninku se cítím hodně unavená,ale příjemě. Snažím se chodit pravidelně. Pokud hodinu vynechám je to hned znát.
Paní Renáta má každou hodinu perfektně připravenou. Cviky jsou náročné,ale je to jen pro naše dobro. Hodně se mi zvedlo sebevědomí , když jsem zhubla a když od svého okolí slyším jak vypadám dobře. Tenkrát jsem se musela rozhodnout sama, ale připravený jídelniček od paní Renaty a k tomu cvičení a postava se začala měnit. Pokud Vám není jedno jak vypadáte tak začněte chodit na hodiny paní Renaty a když vydržíte budete mile překvapeni sami se sebou.

Petra

06. 11. 2017

Děkuji Rení. Skvělá práce. Cítím se krásně unavená. Petra

P.s. Do února 10 kg dolů potřebuji. 

Děkuji😄 

Petra

02. 10. 2017 

S Renčou chodím cvičit již dva roky každé pondělí. Nejprve jsem chtěla upravit postavu. Postupně zjišťuji, že než pohled do zrcadla je pro mě daleko cennější pocit, že mám i ve svém věku čím dál lepší fyzičku a nemusím se bát ani jiných sportů... Za vše děkuji Renatce. Dokáže připravit kruhové cvičení celé skupině na míru, přitom nemá problém korigovat možnosti jednotlivce. Vládne zde pohoda a radost. Bonusem je- jako výživový poradce dokáže poradit s úpravou jídelníčku. Renatko, jsem ráda, že jsem si Tě našla.

Rebeka

22.08. 2017

Kruhový trénink

Kruhový trénink s Renčou se v podstatě stal součástí mého života, vynechávám fakt nerada (: Vyzkoušela jsem plno skupinových cvičení a trenérů a Renča je prostě nejlepší (: Cvičit k ní chodím už spoustu let a i po těch letech dokáže složit kruháč tak, že mě další dny všechno bolí (: A o to jde (: Kruhový trénink doporučuji, protože zvýší celkovou fyzickou zdatnost, nikdy není stejný, je to relax, chodí tam fajn lidi a pokaždé se mi zlepší nálada (: Klidně bych chodila i vícekrát v týdnu ((: 

Zdenča

16. 08. 2017

Kruhový trénink 

Děkuji Renče za úžasné kruhové tréninky. Vždy je na ně perfektně připravená, procvičíme si celé tělo a hlavně mi vždy zvedne náladu. Už chodím k Renče cvičit několik let a stále mě to baví a pokaždé mě překvapí něčím novým. Je to prostě super a všem kruháče vřele doporučuji. 

anonym

10. 08. 2017

Vždy když jsem cvičila nikdy mi to moc dlouho nevydrželo, jen co jsem začala chodit na kruhace s Renčou je to skvělý, dokáže člověka pro cvičení nadchnout a i když ho vše bolí, jde na kruháč znovu, je vždy perfektně připravený a i když je nás někdy více, tak Renča pohotově reaguje a vždy něco vymyslí. V téhle době je těžké najít trenéra se kterým vás cvičení baví a je to i skvělý člověk, kterému můžete říct naprosto cokoliv :-*

Honza

31. 07. 2017

Kruhový trénink 

Hodně mně lákalo vyzkoušet kruhový trénink. Jako člověk, který cvičení nikdy moc nedal, jsem měl obavy jak to zvládnu. Všechny mé obavy ale rozptýlila trenérka Renata. Její přístup je úžasný, na tréninku je skvělá atmosféra a každý trénink je vždy pečlivě připravený, takže procvičím celé tělo. Prostě doporučuji nebát se a vyzkoušet. Je to fajn:-)

Lumir

18. 07. 2017

Nejlepší trenérka pro naše hubnutí. Skvělá naplánovanost každého kruhového tréninku je samozřejmostí, trénink je vždy perfektně připravený na určité partie těla a nikdy se neopakuje při dalším pondělí či středě. Renata je profesionálka, která zná dopodrobna muskulaturu člověka, takže vždy dbá na to, abychom se nikdy při tréninku nezranily. Důležitá je taktéž dobrá nálada a úsměvy na tváři, i když nám dávají tréninky hodně zabrat, je téměř vždy při trénincích legrace. Osobně jsem zařadil kruhový trénink s Renatou do běžného života a když je někdy výpadek, dost mě to štve. Moc děkuji, že nám tak krásn ě dělá svými tréninky krůpěje potu po těle.

Ráďa

10. 11. 2016

Kruhový trénink 

Kdyby mi někdo před x lety řekl, že budu pravidelně chodit cvičit, nevěřila bych mu. Když jsem od známé dostala tip, zkusit kruhový trénink, netušila jsem, jak mě to bude bavit. Při vzpomínce na 1. kruháč, po kterém mě bolel snad celý člověk celý týden, řekla jsem si, že se sebou musím něco dělat a teď už chodím třetím rokem. Chce to chtít, vydržet a hlavně mít skvělou trenérku, kterou Renatka je!!


Ríša

13. 12. 2016

Kruhový trénink 

Dobře vedený kruháč skvělou trenérkou Renatou. Vždy panuje dobrá nálada, trenérka motivuje a hned se cvičí lépe. Ideální doplnění klasických činek. Doporučuji

Maruška

10. 11. 2016

Kruhový trénink 

Najít si v dnešní době čas na sportování není jednoduché, ale z vlastní zkušenosti vím, že se to dá zvládnout i při 3-směnném provozu.Třetím rokem chodím na kruhový trénink, který je vždy perfektně sestaven a mohu ho jen doporučit! Cítím se po něm skvěle, ať už od protažení svalů, tak po nabití energií. Důležité je mít i výbornou trenérku, která Vás dokáže přivést k nejlepším výkonům, kterých jste schopni. Renatku jako trenérku mohu jen doporučit!!

Renata G.

19. 11. 2016

Kruhový trénink 

Není mi už dvacet, ani třicet a ani čtyřicet.Před lety jsem prodělala operaci obou kolen (ztrhané menisky, plastika vazu, poškozené chrupavky)... Pochopila jsem, že pokud chci kolenům ulehčit, musím si udržovat fyzičku a zpevňovat svaly.. A začala jsem hledat vhodné cvičení.. A já ho našla! Kruhový trénink! A našla jsem i skvělou trenérku! Renču! Pokud chcete dělat něco pro své tělo, přijďte mezi nás! Renča je profesionálka, během tréninku ihned vymyslí šetrnější alternativu pro naše klouby, kolena, zápěstí, lokty.... Samozřejmě hned vymyslí i těžší alternativu pro nás, co za ní již roky docházíme. Její hodiny jsou pro ženy i muže, všech věkových i váhových kategorií. Vždy se na její hodinu těším... i když celý den stojí za prd, vím, že kruháč a Renča mi zvedne náladu.. :-)